Intresserad av smart elbilsladdning?
Fyll i dina uppgifter så hör vi av oss.
Hör av dig till oss!
Stockholm
Svetsarvägen 8
171 41 Solna
Postadress
Waybler AB
Box 4020
171 04 Solna
Göteborg
Sven Hultins gata 9c
412 58 Göteborg
Mer om Waybler
Ta del av våra senaste pressmeddelanden samt pressmaterial på vår pressplattform.
Följ oss i sociala medier för nyheter och tips om elbilsladdning.
Vi som jobbar på Waybler

Kurt Högnelid

CEO / Co-Founder

kurt@waybler.com

Mårten Nyberg

Head of Sales

+46 70 727 57 90 marten@waybler.com

Mauritz Samuelsson

Account Manager

+46 72-190 61 45 mauritz@waybler.com

Jonas Wånander

KAM

+46 70 663 22 82 jonas@waybler.com

Soheil Bakhtiari

KAM

+46 76 229 22 54 soheil@waybler.com

Filip Aglöv

Regionansvarig Väst

+46 70 855 92 37 filip@waybler.com

Niclas Crepin

Marketing Manager

niclas@waybler.com

Patrick Grömig

Country Manager, Germany

+49 179 5154057 patrick@waybler.com

Lars Stenberg

CTO

lars@waybler.com

Peter Magnusson

Senior Developer

peter@waybler.com

Torbjörn Hellströmer

Operations and Support technician

torbjorn@waybler.com

Martin Wallgren

Operations and Support technician

martin@waybler.com

Fredrik Wiklander

Senior Developer

fredrik@waybler.com
Några av våra kunder

Besök & leverans:
Svetsarvägen 8
171 41 Solna

Postadress:
Waybler AB
Box 4020
171 04 Solna

Copyright © 2023 Waybler. All rights reserved.
IntegritetspolicyRegulatory
EIT Urban Mobility. Co-funded by the European Union