Intresserad av smart elbilsladdning till ditt företag?
Fyll i dina uppgifter så hör vi av oss.
Hör av dig till oss!
Kontakta oss
Besök och leverans
Svetsarvägen 8
171 41 Solna
Postadress
Waybler AB Box 4020
171 04 Solna
Press och sociala medier
Ta del av våra senaste pressmeddelanden samt pressmaterial på vår pressplattform.
Wayblers broschyr om våra produkter och tjänster finns att ladda hem nedan.
Vi som jobbar på Waybler

Kurt Högnelid

CEO / Co-Founder

kurt.hognelid@waybler.com

Maria Swedin

COO

maria.swedin@waybler.com

Mårten Nyberg

Head of Sales

+46 70 727 57 90 marten.nyberg@waybler.com

Mauritz Samuelsson

Account Manager

mauritz.samuelsson@waybler.com

Thomas Poturaj

KAM

thomas.poturaj@waybler.com

Jonas Wånander

KAM

jonas.wanander@waybler.com

Soheil Bakhtiari

KAM

soheil.bakhtiari@waybler.com

Filip Aglöv

KAM

filip.aglov@waybler.com

Agnes Asplund

CSM

agnes.asplund@waybler.com

Niclas Crepin

Marketing Manager

niclas.crepin@waybler.com

Patrick Grömig

Country Manager, Germany

patrick.gromig@waybler.com

Lars Stenberg

CTO

lars.stenberg@waybler.com

Peter Magnusson

Senior Developer

peter.magnusson@waybler.com

Torbjörn Hellströmer

Operations and Support technician

torbjorn.hellstromer@waybler.com

Martin Wallgren

Operations and Support technician

martin.wallgren@waybler.com

Fredrik Wiklander

Senior Developer

fredrik.wiklander@waybler.com
Några av våra kunder

Besök & leverans:
Svetsarvägen 8
171 41 Solna

Postadress:
Waybler AB
Box 4020
171 04 Solna

Kontaktinfo:
sales@waybler.com
support@waybler.com
08-22 33 77

Copyright © 2022 Waybler. All rights reserved.
Integritetspolicy